Aktualności

Wycena technologii! Już 21 kwietnia online w ramach 2. Cyklu Pomorskiej Podróży

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?" realizowanych m.in. przez Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

21 kwietnia 2021 r., godz. 10:00

Formuła online: Platforma Microsoft Teams

 

UWAGA!  Zaproszenie online - wyświetl filmik

 

21 kwietnia zatrzymamy się na przystanku „Paliwo dla innowacji – czyli jak zwiększyć szansę na komercjalizację". Spotkanie dotyczyć będzie zdobywania kompetencji w zakresie wyceny technologii.

Podczas spotkania uczestnicy poznają podstawowe definicje oraz uwarunkowania prawne różnych rodzajów technologii, dowiedzą się w jakim celu dokonywana jest wycena technologii, jak dochodzi do komercjalizacji prac B+R, w jaki sposób dokonać sprawozdawczości finansowej oraz jak zabezpieczyć zaciągane zobowiązania.

W ramach spotkania uczestnicy dowiedzą się jakie istnieją metody wyceny technologii oraz jak wycena technologii wygląda w praktyce. Ekspert – Marek Panfil, biegły w zakresie wyceny przedsiębiorstwa i aktywów niematerialnych omówi przykłady wyceny start-upu technologicznego, a także wycenę patentu i know-how.

W ostatniej części spotkania słuchacze będą mieli możliwość przedyskutowania nurtujących kwestii podczas sesji „Pytań i odpowiedzi" z ekspertem prowadzącym.

 

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: tutaj

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia.

Agenda spotkania: tutaj

 

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania", finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

view szablon artykułu

Antykryzysowe wsparcie Samorządu Województwa Pomorskiego

Kontakt:

e-mail: pomocdlafirm@pomorskie.eu

Departament Rozwoju Gospodarczego 
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego 
ul. Augustyńskiego 2
80-810  Gdańsk

Nasi partnerzy: