Aktualności

Ścieżki komercjalizacji! Już 28 kwietnia online w ramach 2. Cyklu Pomorskiej Podróży

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pn.: „Ścieżki komercjalizacji", organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w ramach 2. cyklu pn.: „Paliwo dla innowacji – czyli jak zwiększyć szansę na komercjalizację!".

Uczelnię przyszłości i innowacyjną gospodarkę łączy komercjalizacja wiedzy i technologii. Efektywna współpraca pomiędzy nauką a biznesem to wciąż duże wyzwanie. Także ze strony samorządu staramy się zapewnić inspirację dla wspólnych działań dla obu stron. W tym celu powstał m.in. unijny projekt Smart Progress i cykl webinariów „Pomorska podróż. Kierunek innowacje!", dlatego serdecznie zapraszamy na nasz kolejny przystanek i dawkę wiedzy.

 

UWAGA!  Zaproszenie online - wyświetl filmik

 

Tym razem zapoznamy się z podstawami komercjalizacji innowacji opartych o prace badawcze. Ekspert – p. Damian Kuźniewski odpowie m.in. na pytania: jak ocenić potencjał biznesowy projektu, kiedy nie warto inwestować w projekt i jak zapewnić ochronę własności intelektualnej? Porozmawiamy także o tym jak zarobić na projekcie – usłyszymy kilka informacji o  sprzedaży i marketingu oraz udzielaniu licencji na wynalazki.

 

Data: 28 kwietnia 2021, godz. 10:00 – 13:00

Rejestracja za pośrednictwem formularza: tutaj

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia przez Wykonawcę webinarium – Alfabeat

 

Agenda spotkania: tutaj

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania", finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

view szablon artykułu

Antykryzysowe wsparcie Samorządu Województwa Pomorskiego

Kontakt:

e-mail: pomocdlafirm@pomorskie.eu

Departament Rozwoju Gospodarczego 
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego 
ul. Augustyńskiego 2
80-810  Gdańsk

Nasi partnerzy: