Aktualności

Paliwo dla innowacji – czyli jak zwiększyć szansę na komercjalizację? - rozpoczynamy drugi Cykl Pomorskiej Podróży! Już 2 kwietnia !

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnych spotkaniach tematycznych w ramach cyklu: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?".

Za nami już pierwsza część wydarzeń. Odbyło się dotychczas 5 webinarów, skupionych wokół tematyki myślenia innowacyjnego, zarządzania projektami czy kwestii związanych z modelem finansowym startupu oraz ulgami podatkowymi na działalność B+R. Nasze spotkania, organizowane pod hasłem „Od inspiracji do innowacji – wsparcie przy starcie" cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – łącznie we wszystkich wydarzeniach wzięło udział 421 osób.

 

Wraz z rozkwitem wiosny nabieramy jeszcze większej energii do działania!

 

Posłuchajcie, co przygotowaliśmy dla wszystkich innowatorów w ramach II cyklu spotkań pod hasłem „Paliwo dla innowacji – czyli jak zwiększyć szansę na komercjalizację?": Zaproszenie online filmik

 

 

Tymczasem zachęcamy do udziału w wirtualnym spotkaniu dotyczącym sieciowania współpracy, bo przecież razem możemy więcej!

 

„Sieciowanie współpracy w środowisku międzynarodowym"

UWAGA!  Zaproszenie online - wyświetl filmik

 

Celem tego webinaru jest pokazanie uczestnikom korzyści, narzędzi i wyzwań związanych ze współpracą międzynarodową. Odpowiemy na pytania jak poszukiwać pomysłów na projekty ponadnarodowe oraz w jaki sposób tworzyć i utrzymywać sieci ułatwiające zbieranie informacji o rynkach zagranicznych. Nasz ekspert, Pan Bartosz Lipnicki, omówi także czego oczekiwać od partnera międzynarodowego oraz w jaki sposób nawiązać trwałe relacje międzynarodowe.

 

Na tym webinarze spotkamy się online 2 kwietnia, w godzinach 10.00 – 13.00.

 

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: tutaj

 

 

Link do spotkania zostanie przesłany tylko do zarejestrowanych osób przez Wykonawców webinaru – Alfabeat.

 

Spotkania tematyczne są realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania", finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

view szablon artykułu

Antykryzysowe wsparcie Samorządu Województwa Pomorskiego

Kontakt:

e-mail: pomocdlafirm@pomorskie.eu

Departament Rozwoju Gospodarczego 
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego 
ul. Augustyńskiego 2
80-810  Gdańsk

Nasi partnerzy: