Plakat spotkania Logistyczne oszczędzanie

Logistyczne oszczędzanie. Zostań tropicielem marnotrawstwa w swoim miejscu pracy. Już 16 czerwca w ramach 3. Cyklu Pomorskiej Podróży !

14.06.2021
Justyna  Szybska-Lewandowska
Justyna
Szybska-Lewandowska
AUTOR
Justyna  Szybska-Lewandowska
Justyna
Szybska-Lewandowska
14.06.2021

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?".

16 czerwca 2021 r., godz. 10:00

Formuła online: Platforma Click Meeting

Zaproszenie online

16 czerwca zatrzymamy się na przystanku „Turbulencje w podróży. Czyli jak z kryzysu uczynić szansę na rozwój?”. Spotkanie dotyczyć będzie logistycznego oszczędzania.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się czym jest marnotrawstwo oraz jak dokonywać jego pomiaru. Ekspert – Pani Lidia Krużycka, przedstawi Państwu narzędzia, metody i rozwiązania eliminujące zdiagnozowane straty i marnotrawstwo.

W ramach spotkania uczestnicy dowiedzą się także czym jest lean management i jak efektywnie wdrożyć tę technikę w przedsiębiorstwie.

W ostatniej części spotkania słuchacze będą mieli możliwość przedyskutowania nurtujących kwestii podczas sesji „Pytań i odpowiedzi” z ekspertem – Panią Lidią Krużycką.

Ten webinar to świetna okazja do zdobycia kompleksowej wiedzy na temat zarządzania i wdrażania usprawnień w firmie mających na celu generowanie oszczędności.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: TUTAJ

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia.

Agenda spotkania: TUTAJ

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.