Plakat - Cyfryzacja Biznesu Sposobem na Rozwój Firm w czasie kryzysu

Cyfryzacja biznesu sposobem na rozwój firm w czasie kryzysu. Już 27 maja w ramach 3. Cyklu Pomorskiej Podróży!

21.05.2021
Justyna  Szybska-Lewandowska
Justyna
Szybska-Lewandowska
AUTOR
Justyna  Szybska-Lewandowska
Justyna
Szybska-Lewandowska
21.05.2021

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?" realizowanych m.in. przez Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Formuła online: Platforma MS Teams

27 maja zatrzymamy się na przystanku „Cyfryzacja biznesu sposobem na rozwój firm w czasie kryzysu”. Spotkanie dotyczyć będzie poznania narzędzi i metodyk niezbędnych do przygotowania procesu do automatyzacji.

Zaproszenie online

Podczas spotkania uczestnicy poznają najnowsze technologie cyfrowe w zakresie rozwoju firmy oraz podstaw HiperAutomatyzacji a także dowiedzą się jakie korzyści niesie za sobą cyfryzacja i automatyzacja procesów w firmie. Eksperci – Piotr Kaczmarek i Rafał Podsiadło – podpowiedzą jak szybko zidentyfikować proces do automatyzacji.

W ramach spotkania Uczestnicy zapoznają się z podstawowymi technologiami oraz narzędziami Power Platform, a także poznają sposoby na zwiększenie poziomu użycia innowacji cyfrowych w swojej firmie.

W ostatniej części spotkania słuchacze będą mieli możliwość przedyskutowania nurtujących kwestii podczas sesji „Pytań i odpowiedzi” z ekspertami.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: tutaj

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia.

Agenda spotkania: tutaj

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.