Plakat - Turbulencje w podróży

Zmiany w projekcie – jak nie dać się zaskoczyć? Już 12 maja w ramach 3. Cyklu Pomorskiej Podróży

05.05.2021
Justyna  Szybska-Lewandowska
Justyna
Szybska-Lewandowska
AUTOR
Justyna  Szybska-Lewandowska
Justyna
Szybska-Lewandowska
05.05.2021

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?".

12 maja 2021 r., godz. 10:00

Platforma Zoom

Rejestracja za pośrednictwem formularza: tutaj…

Podróże mają to do siebie, że czasem nie wszystko idzie zgodnie z planem. Natrafiamy na opóźnienia czy nieprzewidzianą zmianę trasy, co często kosztuje sporo nerwów! Dlatego 12 maja zaczynamy trzecią część naszych spotkań zatytułowaną „Turbulencje w podróży. Czyli jak z kryzysu uczynić szansę na sukces?”. Chcemy pokazać wszystkim Innowatorom, że nawet z drobnych tarapatów zawsze jest jakieś wyjście!

Najbliższe spotkanie dotyczyć będzie zmian w projekcie. Podczas tego webinaru uczestnicy dowiedzą się jak zaplanować projekt odporny na zmiany oraz jak identyfikować i podchodzić do ryzyka. Ekspert – Krzysztof Malicki poruszy także problematykę tworzenia budżetu projektu odpornego na zmiany oraz opowie o czynniku ludzkim w kontekście nastawienia do zmian i wdrażania odpowiednich rozwiązań.

W ostatniej części spotkania słuchacze będą mieli możliwość przedyskutowania nurtujących kwestii podczas sesji „Pytań i odpowiedzi” z ekspertem prowadzącym.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: tutaj…

Agenda spotkania: tutaj…

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia.

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.