„Razem łatwiej. Jak negocjować umowę konsorcjum”! Już 6 maja online w ramach 2. Cyklu Pomorskiej Podróży

„Razem łatwiej. Jak negocjować umowę konsorcjum”! Już 6 maja online w ramach 2. Cyklu Pomorskiej Podróży

29.04.2021
Aleksandra Tuss
Aleksandra
Tuss
AUTOR
Aleksandra Tuss
Aleksandra
Tuss
29.04.2021

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?" realizowanych przez Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

6 maja zatrzymamy się na przystanku „Paliwo dla innowacji – czyli jak zwiększyć szansę na komercjalizację?”. Spotkanie dotyczyć będzie negocjowania umowy konsorcjum.

6 maja 2021 r., godz. 10:00

Formuła online: Platforma MS Teams

Rejestracja za pośrednictwem formularza: tutaj…

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się dlaczego warto sformalizować współpracę, czym jest umowa konsorcjum oraz z jakich składa się elementów. Ekspert – dr. r.pr. Marta Dargas-Draganik, podpowie na co zwrócić uwagę przy tworzeniu takiej umowy, negocjowaniu jej warunków i podpisywaniu.

W ramach spotkania Uczestnicy dowiedzą się co jest ważne dla członków konsorcjum, na co zwrócić uwagę przy negocjacjach umowy konsorcjum z partnerami międzynarodowymi oraz jakie zostały przyjęte dobre praktyki w tym obszarze..

W ostatniej części spotkania słuchacze będą mieli możliwość przedyskutowania nurtujących kwestii podczas sesji „Pytań i odpowiedzi” z ekspertem prowadzącym.

Agenda spotkania: tutaj…

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: tutaj…

UWAGA: Zgłoszenia przyjmowane są do środy tj. 5 maja br. do godz. 18.00.

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia przez Wykonawcę webinarium – Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.