Aktualności

XXIII Posiedzenie Rady Przedsiębiorców - Automatyzacja rozliczeń przedsiębiorców z ZUS - 11 maja

Zakład Ubezpieczeń Społecznych planuje reformę sposobu rozliczania składek przekazywanych przez przedsiębiorców do ZUS oraz sposobu obliczania i wypłaty zasiłków.

Zmiany w projekcie – jak nie dać się zaskoczyć? Już 12 maja w ramach 3. Cyklu Pomorskiej Podróży

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?"

KONDYCJA POMORSKICH FIRM W SYTUACJI COVID-19 (Fala II)

Wyniki badań wskazują na pogorszenie się sytuacji pomorskich przedsiębiorstw w stosunku do zarówno stycznia 2020 r., jak i do lipca 2020 r. Oceny okazały się nieco gorsze, niż te wystawione po pierwszej fali pandemii.

„Razem łatwiej. Jak negocjować umowę konsorcjum”! Już 6 maja online w ramach 2. Cyklu Pomorskiej Podróży

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?" realizowanych przez Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Wsparcie branżowe dla przedsiębiorców

Od 26 kwietnia 2021 r. o dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej mogą starać się przedsiębiorcy sklasyfikowani w obrębie 59 kodów PKD, związani m.in. z branżą turystyczną, gastronomiczną, fryzjerską i kosmetyczną, edukacyjną, sprzedaży detalicznej.

Ścieżki komercjalizacji! Już 28 kwietnia online w ramach 2. Cyklu Pomorskiej Podróży

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pn.: „Ścieżki komercjalizacji", organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w ramach 2. cyklu pn.: „Paliwo dla innowacji – czyli jak zwiększyć szansę na komercjalizację!".

Rusza specjalny program dla szukających pracy!

17 marca 2021 r. przystąpiono do podpisania Porozumienia z powiatowymi urzędami pracy w zakresie realizacji Programu Regionalnego „Praca dla Pomorzan" w województwie pomorskim.

Wycena technologii! Już 21 kwietnia online w ramach 2. Cyklu Pomorskiej Podróży

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?" realizowanych m.in. przez Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Webinarium ZUS - ulgi w opłacaniu składek, w tym ulgi związane z COVID-19

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium: Ulgi w opłacaniu składek, w tym ulgi związane z COVID-19, prowadzonym online, za pośrednictwem platformy Cisco Webex Meeting. 

Ocena Innowacji! Już 14 kwietnia online w ramach 2. Cyklu Pomorskiej Podróży

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?" realizowanych m.in. przez Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Antykryzysowe wsparcie Samorządu Województwa Pomorskiego

Kontakt:

e-mail: pomocdlafirm@pomorskie.eu

Departament Rozwoju Gospodarczego 
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego 
ul. Augustyńskiego 2
80-810  Gdańsk

Nasi partnerzy: