Aktualnosći

SPEKTRUM Pomorski System Usług Doradczych

Rusza konkurs dla mikro-, małych i średnich firm w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych"

„Pomorskie S.O.S” w Słupsku

30 czerwca br. Miasto Słupsk podpisało umowę na udzielenie grantu na zakup niezbędnych środków bezpieczeństwa dla pracowników Domu Pomocy Społecznej „Leśna Oaza" w Słupsku.

Bezpłatny webinar "Jak zaplanować budżet małej i średniej firmy?"

Zapraszamy na bezpłatny Webinar na temat tworzenia budżetu w małej i średniej firmie w dniu 23 lipca o godz. 14.00

Marszałek Struk sprawozdawcą w Komitecie Regionów.

Marszałek Struk sprawozdawcą w Komitecie Regionów. Będzie pracował nad opinią w sprawie walki z kryzysem spowodowanym przez COVID-19

Webinarium „Nowa biznesowa normalność po pandemii – 3 perspektywy”

21 lipca o godzinie 10:00 odbędzie się webinarium „Nowa biznesowa normalność po pandemii – 3 perspektywy" – udział bezpłatny!

Pomorski rynek pracy w czasie covid-19 – potwierdzone dane za maj i szacunkowe za czerwiec br.

Maj był miesiącem, w którym działalność wznowiły przedsiębiorstwa dotknięte skutkami ograniczeń wprowadzonych w czasie pandemii, mimo to część branż działała jeszcze w mocno ograniczonym zakresie.

ZUS dla Biznesu

Najnowsze informacje z ZUS na temat rozwiązań Tarczy Antykryzysowej.

Pomorska tarcza antykryzysowa to już ponad 400 mln zł wsparcia, ale pieniędzy będzie brakować Rozmowa z marszałkiem województwa pomorskiego Mieczysławem Strukiem

Wciąż jeszcze trwa walka z pandemią, ale jednocześnie nie ustają działania łagodzące powstały z jej powodu kryzys. Ostatnio pojawiła się informacja o uruchomieniu przez samorządy województw specjalnych dotacji dla osób samozatrudnionych. Czy na Pomorzu te dotacje też zostaną uruchomione?

Szkolenie on-line „Regionalne wsparcie przedsiębiorców w programie Horyzont 2020”

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej i pomorski ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość" zapraszają na szkolenie pt. „Regionalne wsparcie przedsiębiorców w programie Horyzont 2020", które odbędzie się w dniu 9 lipca 2020 r. w godzinach 10:00-11:45 poprzez platformę ZOOM.

„Porozmawiajmy o biznesie online!” webinar Banku Gospodarstwa Krajowego

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców działających na terenie województwa pomorskiego. Liczymy na liczny udział startupów i innowatorów zainteresowanych wsparciem zwrotnym na rozwój działalności badawczo-rozwojowej.

Antykryzysowe wsparcie Samorządu Województwa Pomorskiego

Kontakt:

e-mail: pomocdlafirm@pomorskie.eu

Departament Rozwoju Gospodarczego 
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego 
ul. Augustyńskiego 2
80-810  Gdańsk

Nasi partnerzy: