Aktualności

Ocena Innowacji! Już 14 kwietnia online w ramach 2. Cyklu Pomorskiej Podróży

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?" realizowanych m.in. przez Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

IV edycja programu regionalnego Praca dla Pomorzan - szansa na rozwój i pracę również podczas pandemii

Blisko 700 Pomorzan będzie mogło podnieść kwalifikacje i zwiększyć swoje możliwości na rynku pracy. Rusza IV edycja programu regionalnego Praca dla Pomorzan.

Paliwo dla innowacji – czyli jak zwiększyć szansę na komercjalizację? - rozpoczynamy drugi Cykl Pomorskiej Podróży! Już 2 kwietnia !

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnych spotkaniach tematycznych w ramach cyklu: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?".

Praca zdalna. Wyzwania dla pracodawców

Ponieważ wiele wskazuje na to, że praca zdalna w tej lub innej formie zostanie z nami dłużej, warto przyjrzeć się przed jakimi wyzwaniami stają firmy i pracodawcy.

Fundusz Kapitałowy ARP poszukuje innowacyjnych pomysłów biznesowych!

Zapraszamy do współpracy autorów ciekawych, innowacyjnych rozwiązań na wczesnym etapie rozwoju, mających szansę znaleźć komercyjne zastosowanie na rynku nowoczesnych produktów bądź usług.


Antykryzysowe wsparcie Samorządu Województwa Pomorskiego

Kontakt:

e-mail: pomocdlafirm@pomorskie.eu

Departament Rozwoju Gospodarczego 
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego 
ul. Augustyńskiego 2
80-810  Gdańsk

Nasi partnerzy: