Aktualności

Wizytówka w Google i fanpage - bezpłatny webinar 19.11.2020r. z Danielem Kędzierskim, szefem firmy IT Fasttony.es

Jesteś przedsiębiorcą? Szukasz nowych rozwiązań w dobie pandemii? Szukasz klientów w sieci? Chcesz robić to jeszcze lepiej i skuteczniej?

Zapraszamy na bezpłatny webinar dla pomorskich przedsiębiorców z Danielem Kędzierskim, szefem firmy IT Fasttony.es, który w czwartek 19. listopada 2020 r. opowie i odpowie na pytanie gdzie i jak zaistnieć w Internecie, by przyciągnąć klientów i by firma zarabiała dzięki tej obecności.

 

Grupa działa Pomoc dla firm !Pomorskie na zasadzie tablicy ogłoszeń, w której każdy członek może zamieścić ofertę swojej usługi czy produktu. I tak na przykład pojawiły się ogłoszenia dotyczące sprzedaży drzew owocowych, męskich garniturów, czy żelu antybakteryjnego do rąk,  czyli towarów, których przedsiębiorcy nie mają jak sprzedawać ze względu na ograniczenia kanałów dystrybucji albo brak popytu. Z drugiej strony spora część ogłoszeń dotyczy wsparcia, jak sobie poradzić ze zbytem, skąd wziąć pożyczkę, czy też kogo aktualne ograniczenia dotyczą i jak brzmią zapisy tarczy antykryzysowej.

Członkowie nawiązują kontakt, wymieniają się wiedzą, doświadczeniem, mieszkańcy mogą zamawiać wybrane towary. Wśród napływających zgłoszeń są szkolenia online dedykowane przedsiębiorcom, o tym jak skutecznie pracować zdalnie, jak zarządzać zespołem, pojawiła się oferta wypracowania nowych rozwiązań w firmach w czasach kryzysowych metodą Action Learning oraz  wirtualnych rozmów B2B ułatwiających znalezienie partnera handlowego za granicą.

 

Spotkanie z Danielem Kędzierskim jest pomyślane specjalnie dla grupy i z myślą o przedsiębiorcach, którzy w niej są. Zapraszamy do udziału i do dołączenia do naszej grupy Pomoc dla firm !Pomorskie.

 

Kilka informacji o prelegencie:

Daniel Kędzierski CEO FastTony.es. Przedsiębiorca z czternastoletnim doświadczeniem. Tworzył strategie biznesowe i marketingowe, a z jego rozwiązań technologicznych korzystały firmy takie jak: T-Mobile, DDB Tribal, McDonalds, Starcom. Prelegent największych krajowych i międzynarodowych konferencji. Prowadzi stałą rubrykę o technologii reklamowej w ekosystemie Facebook w Magazynie Online Marketing. Jego artykuły są publikowane w wielu branżowych czasopismach takich jak Marketer+, Mensis i inne. Szkoleniowiec, wykładowca. Poza pracą można go spotkać na Akademii Morskiej w Gdyni, Wyższej szkole Europejskiej w Krakowie, Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie dzieli się wiedzą z przyszłymi przedsiębiorcami i menedżerami.

view szablon artykułu

Antykryzysowe wsparcie Samorządu Województwa Pomorskiego

Kontakt:

e-mail: pomocdlafirm@pomorskie.eu

Departament Rozwoju Gospodarczego 
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego 
ul. Augustyńskiego 2
80-810  Gdańsk

Nasi partnerzy: