Aktualnosći

SPEKTRUM Pomorski System Usług Doradczych

Rusza konkurs dla mikro-, małych i średnich firm w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych"

W poniedziałek 13 lipca 2020 r. zostały ogłoszone warunki konkursu grantowego dla przedsiębiorstw w ramach systemu SPEKTRUM. O dofinansowanie zakupu specjalistycznych usług doradczych mogą ubiegać się mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z siedzibą w województwie pomorskim. Dofinansowanie zakupu specjalistycznej usługi doradczej obejmuje 50% ceny, przy czym przedsiębiorstwa dotknięte skutkami pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 będą mogły liczyć na wsparcie nawet 95% kosztu usługi.

Wnioski o udzielenie grantu będą przyjmowane od 12 sierpnia. Niemniej zachęcamy już teraz do skorzystania z badania wstępnego potrzeb rozwojowych przedsiębiorstwa, które jest obowiązkowe przed złożeniem wniosku o grant i które usprawni sam proces wnioskowania o dofinansowanie.

Granty są przyznawane w ramach realizowanego przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych" finansowanego z funduszy unijnych wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1 (Specjalistyczne Usługi Doradcze). Całkowita wartość projektu wynosi 27 mln zł.

Dokumenty i informacje dotyczące konkursu grantowego są dostępne TUTAJ.

Zapytania prosimy przesyłać na adres: spektrum@arp.gda.pl. Konsultanci są dostępni także pod numerami telefonów: 58 32 33 106, 601 688 364, 607 970 007.

view szablon artykułu

Antykryzysowe wsparcie Samorządu Województwa Pomorskiego

Kontakt:

e-mail: pomocdlafirm@pomorskie.eu

Departament Rozwoju Gospodarczego 
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego 
ul. Augustyńskiego 2
80-810  Gdańsk

Nasi partnerzy: