Aktualności

Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! 24 marca: Zarządzania projektami innowacyjnymi - bezpłatny webinar

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?" realizowanych przez Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

 

24 marca 2021 r., godz. 10:00

Formuła online: Platforma MS Teams

 

Już 24 marca zatrzymamy się na przedostatnim przystanku „Od inspiracji do innowacji – wsparcie przy starcie". Spotkanie dotyczyć będzie zarządzania projektami innowacyjnymi.

 

Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się jak powstają innowacyjne pomysły i poznają podstawowe źródła innowacyjności. Eksperci udowodnią jak ważne jest zrozumienie źródeł innowacyjności, zdradzą sposoby na ich optymalne wykorzystanie, przedstawią szczegóły dotyczące zarządzania innowacyjnymi projektami dofinansowanymi z UE oraz zainspirują do tworzenia innowacyjnych projektów.

 

W ramach spotkania przedstawiona zostanie metodyka zarządzania innowacyjnymi projektami. Uczestnicy zaczerpną wiedzy w jaki sposób budować i zarządzać zespołem projektowym w kontekście innowacji.

 

W ostatniej części spotkania słuchacze będą mieli możliwość przedyskutowania nurtujących kwestii podczas sesji „Pytań i odpowiedzi" z ekspertami – trenerem biznesu Panią Paulą Wąsowską, DBA i praktykiem, który pomaga przedsiębiorcom m.in. w pozyskiwaniu dofinansowania z UE - Panem Karolem Bober.

 

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: TUTAJ

Szczegółowa agenda wydarzenia TUTAJ

 

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia.

 

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania", finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

view szablon artykułu

Antykryzysowe wsparcie Samorządu Województwa Pomorskiego

Kontakt:

e-mail: pomocdlafirm@pomorskie.eu

Departament Rozwoju Gospodarczego 
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego 
ul. Augustyńskiego 2
80-810  Gdańsk

Nasi partnerzy: