Aktualności

Finansowe i niefinansowe możliwości wsparcia inwestycji B+R w województwie pomorskim - webinar 12.01.2021r.

Nasze ostatnie spotkanie podczas grudniowego webinaru dotyczącego kompleksowego wspierania inwestycji B+R w województwie pomorskim wywołało spore zainteresowanie!

Cieszymy się, że pomorskie podmioty są otwarte na zdobywanie nowej wiedzy, dlatego z przyjemnością działamy dalej!Zapraszamy na kolejne spotkanie z dawką wiedzy organizowane przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

 

Dalej będziemy śledzić możliwości rozwoju, jakie są dostępne dla pomorskich firm w zakresie innowacji. Przecież już z ostatniego webinaru wiemy, że koniec unijnej perspektywy nie oznacza braku środków i wsparcia!

 

Tym razem posłuchamy na temat dostępnych grantów na zakup specjalistycznych usług doradczych, dostępnych w ramach projektu SPEKTRUM. Poznamy nowe regulacje w zakresie funkcjonowania Specjalnych Stref Ekonomicznych. O tym, jak sfinansować swoje badawczo – rozwojowe marzenia każdego Innowatora dowiemy się podczas krótkiego wystąpienia nt. projektów kaskadowych. Zapoznamy się też z ofertą dostępną w ramach Funduszu Aligo Alfa.

 

Obecne warunki epidemiczne pozwalają nam na organizację spotkania tylko w wersji online! Ale przecież to możliwe właśnie dzięki nowoczesnym technologiom! Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli ponownie spotykać się osobiście i wymieniać cennymi doświadczeniami!

 

Spotkanie tematyczne jest bezpłatne, obowiązuje jednak wcześniejsza rezerwacja.

 

Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj

Uwaga: Tylko zarejestrowane osoby otrzymają link do spotkania online.

 

Do pobrania: Agenda spotkania

 

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania", finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

view szablon artykułu

Antykryzysowe wsparcie Samorządu Województwa Pomorskiego

Kontakt:

e-mail: pomocdlafirm@pomorskie.eu

Departament Rozwoju Gospodarczego 
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego 
ul. Augustyńskiego 2
80-810  Gdańsk

Nasi partnerzy: