Aktualnosći

„Skorzystaj z Funduszy Europejskich. Wsparcie dla przedsiębiorców” webinarium Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku

Jak realizować plany rozwojowe firmy w dobie pandemii? M.in. tego dowiesz się na webinarium. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku organizuje webinarium pn. „Skorzystaj z Funduszy Europejskich. Wsparcie dla przedsiębiorców".

Uczestnicy dowiedzą się m.in. o realizacji planów w czasie spowolnienia gospodarczego, czy też o możliwościach dofinansowania swojej działalności. Podczas spotkania zostaną przedstawione aktualne możliwości wraz z omówieniem wybranych projektów m.in.:

SPEKTRUM Pomorski System Usług Doradczych - celem systemu jest umożliwienie przedsiębiorstwom realizacji planów rozwojowych, przede wszystkim w czasie przewidywanego spowolnienia gospodarczego z powodu pandemii koronawirusa.

Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim - Pomorski Broker Eksportowy – projekt oferujący m.in. granty na udział mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w międzynarodowych targach i innych wydarzeniach gospodarczych.

Invest In Pomerania - granty na uzbrojenie terenów inwestycyjnych – projekty polegające na przygotowaniu terenów inwestycyjnych na potrzeby działalności produkcyjnej i magazynowej przedsiębiorców z sektora MŚP.

Instrumenty finansowe na rozwój działalności gospodarczej – oferta preferencyjnych pożyczek.

Dotacje na tworzenie wysokiej jakości infrastruktury na potrzeby komercyjnych usług turystycznych i około turystycznych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – możliwości dofinansowania w ramach Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby.

 

Webinarium odbędzie się w czwartek 3 września 2020r., w godz. 11:00 - 12:15 w programie ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie do dnia 2 września 2020 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: slupsk.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 714 18 44 i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia, tj. 3 września 2020 r.

Więcej informacji nt. webinarium znajduje się na stronie Pomorskie w Unii 

view szablon artykułu

Antykryzysowe wsparcie Samorządu Województwa Pomorskiego

Kontakt:

e-mail: pomocdlafirm@pomorskie.eu

Departament Rozwoju Gospodarczego 
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego 
ul. Augustyńskiego 2
80-810  Gdańsk

Nasi partnerzy: